خدمات کامپیوتری در محل

در اینجا سعی داریم در مورد خدمات کامپیوتری در منزل توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. معمولا خدماتی که بعضی از سایت ها به مشتری می دهند متفاوت است ما سعی داریم در این زمینه هر گونه خدماتی که نیاز مشتری را برطرف می کند را به او  عرضه کنیم. هدف ما جلب رضایت مشتری است. پس با این خدمات همراه ما باشید.

خدمات کامپیوتری در محل

هر موقع که احتیاج به یه تعمییر کار متخصص و ماهر در منزل خود داشتید می توانید در این زمینه با متخصصان ما در ارتباط باشید. کارشناس ما با حضور فیزیکی خود اقدام به حل مشکلات کامپیوتری و راه اندازی سیستم ها شامل لپ تاپ،کامپیوتر شخصی، تبلت و موبایل کرده و همه ی پرسش های شما را هم پاسخ می دهد. خصوصیت ما بلعکس همه ی مراکز ارائه دهنده . راهنمای جامع همراه با آموزش به مشتریان خود ارائه می دهد.

از مزیت های تعمیر کردن کامپیوتر در خانه بهره مند شوید

متخصصان با تجربه و آموزش دیده به خانه شما می آیند و دیگر احتیاجیبردن کامپیوتر خود به بیرون برای تعمییر نخواهید بود. با تعمیر کامپیوتر در خانه هزینه ایاب و ذهاب و فرستادن سیستم ندارد با تعمیر کامپیوتر در خلنه قیمت ها پایین می آید سرویس رایگان صرفه جویی در وقت (متخصصان ما ظرف 2 ساعت بعد از تماس شما در محل حاضر خواهند شد و شروع می کنند کار خود را انجام می دهند) امنیت اطلاعات ( بعضی هموطنان عزیز از اینکه اطلاعات موجود در کامپیوتر خود را نگه می دارند موردهای زیادی را متحمل می گردند چرا که با سرویس در محل و خدمات ما دیگر نگران امنیت اطلاعات خود نباشید) در ادامه به شما بعضی از نکات را خواهیم گفت که با مطالعه آنها می توانید از مشکل پیش آمده در کامپیوتر خود آگاه باشید.

روشن نشدن کامپیوتر پس از کلیک کردن بر روی دکمه خاموش و روشن!

لطفا ببینید آیا سیم برق به کامپیوتر وصل شده است؟ آیا اون سر سیم را به برق وصل کرده اید؟ سوییچی پشت کامپیوترتان را چک کنید. از متصل بودن سوکت پاور به مادربورد مطمئن شوید. وصل بودن فلاپی به کابل برق را چک کنید.چنانجه هیچ کدام از روش های بالا جواب نداد (البته به غیر از کابل برق،کارت گرافیک، سیم دکمه power،  حافظه RAM و ) را جدا کنید. چنان چه از روش های فوق هم نتیجه نگرفتید نتیجه می گیریم سیستم شما مشکل دارد. در اینگونه مواق مشکل از مادربرد یا منبع تغذیه Case شما خراب است.

سیستم روشن می شود ولی بالا نمی آید یا بوق نمی زند!

اول همه سیم ها جک کنید و مجددا امتحان کنید. در صورتیکه این عمل تاثیر نداشت، برتربن کار این است که مثل بالا همه را به غیر از سیم دکمه خاموش و روشن، کارت گرافیک، حافظه RAM و CPU را از مادربرد جدا نموده و مجددا امتحان کنید. چنان چه کامپیوتر به درستی آغاز به کار نمود کامپیوتر را خاموش نمایید و هر بار یک قطعه را متصل کنید و بعد کامپیوتر را روشن کنید تا جایی که به خطا پی ببرید و آن را ببینید; اما چنان چه کامپیوتر اصلا‎‎ً روشن نشد به احتمال زیاد یک یا چند قطعه مشکل پیدا کرده است (CPU ،RAM، مادربرد و منبع تغذیه).

کامپیوتر روشن می شود و پست سر هم بالا می آید و بوق می زند!

مشاهده کنید آیا حافظه RAM شما به درستی نصب شده چنان چه ضروری است آن را خارج کنید و مجددا جا بزنید.

سیستم روشن می شود یک سری پشت سر هم سریع بوق میزند و بالا نمی آید!

مشاهده کنید آیا کارت گرافیک به به درستی خطای اسلات AGP نشسته است یا نه و  چنان چه مقدار اندکی از کارت گرافیک خارج از اسلات AGP باشد سیستم بالا نمی آید. چند خطای دیگر هم وجود دارد که توسط این بوق ها شناسایی می گردد اما دو مورد بالا عادی ترین موارد هستند.

چنان چه سیستم بالا می آید اما مواردی را می بینید در این جا دو خطای عمده ذکر می گردد. کامپیوتر شما موقع  نصب سیستم عامل بارها از حرکت باز می ایستد و دیگر کار نمی کند دلیل  آن می تواند گرمای CPU باشد, به ویژه CPU های کمپانی AMD یا CPU های قدیمی تر کمپانی INTEL; چک کنید آیا فن CPUبخوبی عمل می کند و چک کنید آیا هیت سینک (قطعه آلومینیومی که روی CPU نصب گردیده و معمولاً رنگ سیاه دارد) به درستی  نصب شده و با سطح CPU به طور کلی موازی است. مطمئن گردید از هیت سینکی استفاده می نمایید که ساخت سازنده CPU مورد نظر باشد. هیت سینک اگر درست نصب شود بیشتر از آنچه نیاز است خنک کاری انجام می دهد.

منبع